|
Może by tak pokusić się o mistrza na 110 lecie klubu? Skoro Legia w kryzysie, Lech zgubił zbyt wiele punktów, a Piast z Pogonią są do ogrania przez naszych to może zawodnicy zepną tyłki w tym sezonie? Bo ileż to można kończyć sezon na 7-5 miejscu? Kluczem jest jakiś dobry i skuteczny napadzior, bo sytuacji mamy mnóstwo, ale równie dużo marnujemy. Ktoś wie co się dzieje z Dudu Bitonem?
|