Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
28575
26.10.2015, 12:44
Siema,
Pytanie do ludzi z Bibic. Macie sprawdzonych dostawcow internetu czy moze lepiej jest wziac mobilny?
Pozdr
Wściekły byk!
Byku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Byku
Znajdź inne posty napisane przez Byku