wiesniak842 Jaki Ty jesteś przewidywalny, Pis blokuje Korwina?Wystarczy popatrzeć żeby zauważyć proste działanie.Od pierwszych wyników spadło Pisowi i Kukizowi ,urbanoplatfusiarnia praktycznie bez zmian, rośnie komuchom i swetru.Korwin i marksista stoją jak zaczarowani na 4,9 i 3,9.Regularna manipulacja a Ty przypier....asz sie do Pisu jakby wejście Korwina cokolwiek zmieniało.Kaczynski tak czy tak dobierze brakujące szable.Pomyśl a może przestań sugerować się wołominiakiem emj10 bo to żałosne.I ta dyskusja z mitomanem.Nie dość że mitoman zna wszystkich, na wszystkim się zna to ostatnio pisał przy okazji Konkursu Chopina że ogląda bo jego siostra to dyrygentka czy coś tam.K...a są granice.....