Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17669
Stary 26.10.2015, 08:58
Ale myślicie, że samo wejście na stadion coś kosztuje? Nie wiem, jakie są zasady w tym środowisku. Może gość chcial obejrzeć mecz przy okazji obserwowania kogoś z rezerw lub niższej ligi?
Odpowiedz cytując