To jest dla mnie śmieszne, bo przecież wiadomo że nikogo kto gra w tych klubach nie udałoby się wyciągnąć żadnej drużynie z PL ligi, z drugiej strony Gaszyński to inteligentny człowiek, wie ile takie wycieczki kosztują i nie wydaje mi się aby wysyłał tam kogoś dla samej idei.
