Temat
:
Wybory parlamentarne 2015
Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
Od: 03.2012
Offline
#
471
26.10.2015, 01:58
S....ysyny jebane głosują na nowoczesną.PO ....y i śmiecie tyle w temacie zresztą elektorat PISU myślicie że się coś zmieni?To jest dokładnie takie samego gówno jak platforma i lewica przejedziecie się na tym.
Arsenal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arsenal
Znajdź inne posty napisane przez Arsenal