patti napisał(a):

|
Nowoczesna jest w Sejmie... jest dobrze !!!!
|
Dla kogo jest dobrze, dla banksterow chzba- Dla miedzynarodowych koncernow, ktore doja Polske od lat._
Niemcy nie tylko pluja ale i groza
http://niezalezna.pl/72272-korespond...obraza-polakow