Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 26.10.2015, 00:31
patti napisał(a):Wyświetl post
Nowoczesna jest w Sejmie... jest dobrze !!!!
Dla kogo jest dobrze, dla banksterow chzba- Dla miedzynarodowych koncernow, ktore doja Polske od lat._

Niemcy nie tylko pluja ale i groza

http://niezalezna.pl/72272-korespond...obraza-polakow
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 26.10.2015 o godz. 00:34.
Odpowiedz cytując