Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.10.2015, 23:36
yyy chyba nie, w TV coś przebąkiwali, że jakby wszedł Korwin to PiS i tak rządzi samodzielnie, poza tym trzeba wziąć pod uwagę, iż PiS może przekroczyć 40% a PO jeszcze stracić. Poczekajmy jeszcze do tego wtorku/środy.
Odpowiedz cytując