Temat
:
Wybory parlamentarne 2015
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
11
25.10.2015, 23:36
yyy chyba nie, w TV coś przebąkiwali, że jakby wszedł Korwin to PiS i tak rządzi samodzielnie, poza tym trzeba wziąć pod uwagę, iż PiS może przekroczyć 40% a PO jeszcze stracić. Poczekajmy jeszcze do tego wtorku/środy.
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues