R33 napisał(a):

Gra piach, ale ma wyniki - to też ma duży wpływ bo inaczej się chodzi na drużynę która gra o wysokie cele. Poza tym (zresztą to już niejednokrotnie mówione było) w Warszawie jest praktycznie 1 klub i miasto ma ok. 2-krotnie większą populację niż Kraków.
Co nie znaczy, że u nas frekwencja jest dobra. Jest bardzo słaba.
|
Nie wiem, ile ma Białystok, ale ma frekwencje wyższą. Proszę... bez tłumaczeń.
Trzeba się mobilizować. Bilety nie są drogie.