Mati_ napisał(a):

|
Nie lubię dawać przykładów. Ale Legia gra piach, a ostatnio na Cracovii 17 tys, na Brugge ponad 20, na Lechu 26.
|
Gra piach, ale ma wyniki - to też ma duży wpływ bo inaczej się chodzi na drużynę która gra o wysokie cele. Poza tym (zresztą to już niejednokrotnie mówione było) w Warszawie jest praktycznie 1 klub i miasto ma ok. 2-krotnie większą populację niż Kraków.
Co nie znaczy, że u nas frekwencja jest dobra. Jest bardzo słaba.