Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11997
Stary 25.10.2015, 22:17
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Nie lubię dawać przykładów. Ale Legia gra piach, a ostatnio na Cracovii 17 tys, na Brugge ponad 20, na Lechu 26.
Gra piach, ale ma wyniki - to też ma duży wpływ bo inaczej się chodzi na drużynę która gra o wysokie cele. Poza tym (zresztą to już niejednokrotnie mówione było) w Warszawie jest praktycznie 1 klub i miasto ma ok. 2-krotnie większą populację niż Kraków.

Co nie znaczy, że u nas frekwencja jest dobra. Jest bardzo słaba.
Odpowiedz cytując