Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33290
Stary 25.10.2015, 19:27
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Coś na wieczór, nie licząc whiskacza bez coli oczywiście

Najpierw

https://www.youtube.com/watch?v=PZ83QIW_vSY

Zaraz potem

https://www.youtube.com/watch?v=1eKBYM_7x7c
I jeszcze coś bardziej wesołego

https://www.youtube.com/watch?v=HY3D8fy3O84
Puchar jest na5z!