cudlaty napisał(a):

|
Bo chyba nie uznasz za szanse grania końcówek, a jeśli już zagrał jeden mecz bodajże cały od początku, chyba w PP, to było to raz i to tylko wtedy gdy "chcieliśmy" odpaść... tak samo było z Bitonem,
|
Akurat Dudu to był podstawowy zawodnik przez większą część sezonu i nam kilka spotkań wygrał. Egzekutor.
Karherop napisał(a):

Czyli Moskal odpowiada za skutecznosc w meczu z Jaga ale za nieskutecznosci z Korona, Termalika Piastem i Leczna juz nie?
Ja tam widzialem w piatek jazde na dupach, pressing i klepki jakich nie bylo w kilku wczesniejszych spotkaniach. Takiego % udanych podan nie mielismy we wczesniejszych meczach i sprowadzakac wszystko do skutecznosci/ nieskutecznosci marginalizujemy udzial trenera w przygotowaniun zespolu do meczu.
A jest on większy niz się niektórym wydaje.
|
Skuteczność podań w innych spotkaniach zapodał już kolega wyżej. Co do celności, to co może trener w sytuacji gdy jak np. w meczu z Nieczeczanami taki Brożek spod bramki pieprzy koncertowo strzał lewą nogą,a potem Donald w świetnej sytuacji wali w kosmos. Takie sprawy to indywidualne błędy wynikające z niechlujstwa/braku koncentracji/ braku zimnej krwi/słabo ułożonej stopy