Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 25.10.2015, 15:34
Paweł to jak pisałem, już nie to co kiedyś, raczej końcówka kariery - forma jest, rozdziela piłki naprawdę dobrze, ale już sytuacji tyle co dawniej nie ma. Jankowski? Żartujesz, ile on bramek w karierze strzelił?

Do tej pory każdy nasz mecz mógł spokojnie zakończyć się wygraną - czasem zawodziła skuteczność, kilka razy skrzywdzili nas sędziowie. Ofensywę poza Pawłem mamy zwyczajnie kiepską i tu żaden trener nie pomoże.