Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Grodo
Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
28573
25.10.2015, 09:36
A może tak mała akcja pomocy przed DERBAMI
Coś spontanicznego. Komuś się przyda, a o Nas CARMA zadba w najbliższych derbach
http://www.siepomaga.pl/stacilismy-wszystko
Wybór przypadkowy. jedyne kryterium - Małopolska.
http://images42.fotosik.pl/187/40972732df89fb25med.jpg
Grodo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grodo
Znajdź inne posty napisane przez Grodo