Babba napisał(a):

Ale Panowie..Probierz w Wiśle podął się do DYMISJI. Sam zrezygnował,więc z jakiej racji miałby dostać jakieś pieniądze. Jak kogoś wypieprzają jak Kasperczaka, czy Smudę to nie dziwie się,że ktoś się nie zrzeka należnych mu do końca kontraktu pieniędzy.
Lecz taki Franz to menda bo się upomina o całościową spłatę na raz wiedząc jaka jest sytuacja..A to taki ponoć kolega Cupiała dobry.
|
mógł sie nie podawac i czekac az go wypieprza...w sumie na jedno wychodzi.chłop zachował sie przyzwoicie.i za to szacunek mu sie nalezy.bez względu na sympatie czy antypatie