|
Troszkę go odmlodziles bo lat ma 21, dla mnie był jednym z najsłabszych w drużynie, choć pamiętam jeden jego mecz gdzie był jednym z najlepszych. Tak czy siak jest jeszcze dość młody żeby zrobić duży progres a czy go zrobi zależy tylko od niego, narazie musi uczyć się szybciej operować piłka i lepiej ustawiać na boisku tak żeby wspomagał rozegranie a nie w nim przeszkadzał.
|