Hypocrite napisał(a):

|
Hejterem nie jestem ale co takiego pokazał Uryga poza podaniem do boku i do tylu żeby go chwalić? Proponuję przyjrzeć jak on się porusza bez piłki gdy atakujemy, szlak mnie trafiał gdy Alan wychodzil bez pilki przed Popovica i tak się ustawial ze nie mógł od nikogo otrzymać podania bo zawsze był zasloniety, nie umie grać do przodu to powinien siedzieć z tyłu.
|
Chłopak ma 19 lat, rozwija się, uważam że gra całkiem przyzwoicie chociaż bez fajerwerków. Rozumiesz chyba na czym polega gra defensywnego? Alan ze swoich zadań wywiązuje się bez zarzutu nie unikając jak każdy błędów.Jest hejtowany za sam fakt przebywania na boisku.Co najmniej niesmaczne w stosunku do dobrze zapowiadającego się młodego zawodnika i do tego wychowanka Wisły.