Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2007
Stary 24.10.2015, 12:42
Fajnie, że wygraliśmy mecz, ale przypominam, że po wygranej z PBB 6:0 przyszły 3 mecze bez strzelonej bramki, fajne jest to że jak już wygrywamy to wysoko, ale Moskal swoją klasę może udowodnić jedynie wtedy kiedy wygra przynajmniej 2/3 spotkania z rzędu, bo jak na razie to zwycięstwa są przypadkowe i od wielkiego dzwona.