|
Ale jaki był problem? Czy w meczach tego sezonu byliśmy choć raz bezsilni, nie potrafiliśmy zdominować przeciwnika? Czy ktokolwiek narzucił nam swój styl gry, stłamsił nas, nie mieliśmy nic do powiedzenia z jakimkolwiek przeciwnikiem? Przecież my w każdym meczu prowadzimy grę, stwarzając do tego świetne sytuacje... Zmiana systemy gry spowoduje, że nagle zaczniemy być skuteczni i taki przykładowy Jankowski będzie trafiał, bo akurat zagramy z kontry?
|