Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 24.10.2015, 12:14
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przecież ta krakowska piłka przynosi nam naprawdę mnóstwo sytuacji bramkowych w każdym meczu, dlaczego mielibyśmy z tego rezygnować? W każdym meczu kontrolujemy grę przez większą część spotkania, brakuje jednak skuteczności. Nie system gry jest naszym zmartwieniem...
Serku, chyba logiczniej jest dopasowywać system gry do wykonawców a nie odwrotnie ? Jeśli nie mamy zawodników jak Barcelona to chyba trzeba wymyslec cos innego, prawda ? Mi styl Wisly bardzo sie podoba, ale co innego chcieć a co innego moc W meczu z Jagą wypaliło, w Bielsku też. Ale w ilu meczach byl z tym problem ....
Odpowiedz cytując