Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 24.10.2015, 11:26
Uważam, że wczoraj zagraliśmy efektownie i efektywnie. Bo w większości ostatnich meczy było tylko efektownie (ach ta skuteczność). Prawda jest taka, że Wisełka ma duuuuży potencjał jak na ekstraklasę, trzeba go tylko umiejętnie wykorzystać. W niektórych meczach to się właśnie udaje. Wiadomo z Ruchem tylko zwycięstwo. Jednak, nie trzeba być jasnowidzem, aby przewidzieć, że Ruch przyjedzie i będzie (jak większość drużyn przyjeżdzających na R22) czekał na to co zrobi Wisła. Będą się skupiać na obronie, przeszkadzać. A może coś strzelimy z jakiejś konterki. Dlatego właśnie tak ciężko czasem coś wcisnąć takim drużynom. Jak do tego dojdzie jeszcze jedna potem druga nie wykorzystana 100 procentówka to robi się nerwówka do końca meczu. Może więc warto dać pograć trochę takim drużynom, żeby zrobiło się trochu więcej miejsca w ich polu karnym (wyciągnąć ich). Jakoś ich zaskoczyć w ten sposób. Bo inaczej Wisła będzie klepać cały mecz i nic nie wpadnie. Bardzo często tak się dzieje. A potem punkcików brakuje.
Odpowiedz cytując