|
Mecz dobry w naszym wykonaniu, ale nie jestem przesadnym optymistą. Obrona Jagiellonia jest słaba i dużo bramek tracili w końcówkach nie tylko z nami. Do tego zmiana w 94 minucie i kto wchodzi? Cywka? już nie mógł jakiegoś młodego wpuścić?. Za tydzień znów będzie rozczarowanie.
|