kerim1906 napisał(a):

|
Kapitalny mecz w naszym wykonaniu.Upokorzenie ego probierza bezcenne."Pozdrowienia" dla notorycznych hejterów Urygi.
|
Hejterem nie jestem ale co takiego pokazał Uryga poza podaniem do boku i do tylu żeby go chwalić? Proponuję przyjrzeć jak on się porusza bez piłki gdy atakujemy, szlak mnie trafiał gdy Alan wychodzil bez pilki przed Popovica i tak się ustawial ze nie mógł od nikogo otrzymać podania bo zawsze był zasloniety, nie umie grać do przodu to powinien siedzieć z tyłu.