rozarian napisał(a):

Gdy nie ma pressingu (co wzorcowo pokazały tamte zespoły ) wobec drużyny Moskala, to wtedy Wisła błyszczy. Wystarczy jednak trochę większego zaangażowania innych drużyn i wtedy jest kicha. Mocarni wobec słabiaków i bezradni wobec średniaków.
|
To nie do końca prawda w tym sezonie. Nie wygrywamy, bo zazwyczaj jesteśmy bardzo nieskuteczni, ale stwarzamy zazwyczaj sporo sytuacji. Rok czy dwa lata temu nie wygrywaliśmy, bo mieliśmy problemy z oddaniem strzału na bramkę.