Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10787
Stary 24.10.2015, 10:05
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
We wczorajszym studiu pomeczowym sporo czasu poświęcono Probierzowi. Ze względu na to co stało się po jego przyjściu do Wisły nie mogłem powiedzieć że gościa szanuję, jednak wczoraj w momencie gdy dowiedziałem się że jako nieliczny po odejściu zrzekł się kasy za pozostałą część kontraktu zyskał w moich oczach bardzo dużo.
Przy tylu szujach które w Wiśle krążyły i dalej krążą chłop zachował jakieś zasady i jaja...
Zgadzam się.
Jaga zrobiłaby blade, wyrzucając go. Facetowi wycieli najlepszych zawodników z tamtego sezonu i potrzeba trochę czasu, żeby zebrał to w kupę. Zresztą dobry wynik w tamtym sezonie działa teraz nas jego niekorzyść. Niektórzy upatrywali bw Jagiellonii nowej siły w polskiej piłce, a to po prostu był jeden sezon konia. Tak samo jestem pewien, że za rok Piast znów będzie się był o awans do 8.
Odpowiedz cytując