|
Uryga w drugiej połowie dobrze, ale obok Sadloka najbardziej zawinił przy bramce. Faul na gościu, której nie ma opcji rozegrania i jest otoczony przez trzech zawodników.
Swoją drogą, Jaga naprawdę śpiewala hymn Cracovii przed meczem?
Rozumiem, że zgody już dość długo nie ma, ale jakiś szacunek powinien pozostać.
Ps. Jednak te jednolite flagi naprawdę robimy wrażenie. Dobrze to wyglądało.
Ostatnio edytowane przez piotek : 24.10.2015 o godz. 10:06.
|