Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1996
Stary 24.10.2015, 00:37
Nareszcie zagraliśmy skutecznie.

Teraz trzeba patrzeć czy to był jednorazowy wyskok jak PBB czy wreszcie może coś zaskoczy w drużynie.

Potrafimy zagrać w niektórych meczach na nieosiągalnych dla innych drużyn poziomie. Brakuje skuteczności, regularności czyli generalnie odpowiedniej mentalności by zawalczyć o coś więcej. Tylko tyle i aż tyle.

Ja trzymam kciuki za Moskala, może wreszcie wejdzie jakaś dobra seria, bo remisów to już chyba każdy ma serdecznie dość.