Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 23.10.2015, 23:53
Dzimi napisał(a):Wyświetl post

W wielu meczach w tym sezonie Wiślacy grali lepiej niż z Jagiellonią, ale przeciwnik stawiał wyższe wymagania niż Jaga i to nie wystarczało.
Czy ja wiem, raczej brakowało skuteczności.
Odpowiedz cytując