|
Gra była bardzo dobra.
Być może faktycznie było dużo podań do tyłu, ale to chyba głownie po 2:1?
Tak czy owak mieliśmy dwukrotnie więcej podań niż Jaga i to przy 80% dokładności.
Utrzymywanie się przy piłce to jakieś 62-38 chyba było na naszą korzyść?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|