Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 23.10.2015, 23:28
Nareszcie!



I w koncu jakis fajny weekend

Dobra gra,znowu ta pilka chodziła az miło dla oka,tylko tym razem wkoncu są ..efekty!
Brawa,teraz widac ze gdyby Moskal mial takiego Nikolica to bylby trenerem Wisly jako lidera tabeli.
Bo cala reszta wyglada dobrze....,obrona,pomoc(coraz lepszy Popovic,a brakowalo Mąki) ,atak,...jakby Jankowski sie odblokował ,ale tak na dobre..

Generalnie duzo pozytywow i lepsze humory,widok pilkarzy w koncu po meczu z radościa ....wiecej tego wsyzyskiego.Tak brakuje tego w tym sezonie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując