|
Szalona ta nasza Wisełka. Wleją w nasze serca trochę nadziei by za tydzień męczyć się z jakimś ogórkiem. Tak było po wygranej 6-0 w Bielsku najpierw z Koroną a potem Termaliką...Obawiam się,że teraz będzie podobnie z Ruchem chociaż bardzo chciałbym się mylić. Czy my nie możemy być systematyczni i wygrać chociaż 3 meczów z rzędu ? Przecież gdyby nie sędziowie i nie te zmarnowane sytuacje bylibyśmy może nawet i liderem. Nie wiem już sam co sądzić o Moskalu...Jeśli nabierzemy tej konsekwencji i automatyzmu gdzie będziemy wykorzystywali sytuacje może być bardzo dobrze. Potrafimy jednak za Kazka klepać tą piłkę chyba najlepiej w Polsce bez żadnej ściemy tyle,że brakuje nam wykończenia. Przydałby się taki ktoś jak legii Nikolić..
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|