FraMat napisał(a):

Z Brożkiem "chybił-trafił", z Jankesem "strzelam z zamkniętymi oczami", Donaldem "je..nę z całej siły a potem zobaczę gdzie stoi bramka", czy Boguskim "strzelić czy uważać żeby się nie przewrócić".
|
No i zabrakło Ci tylko Boguskiego
Cieszy ta wygrana bardzo, a już byłem na skraju załamania przy 1-0.