FraMat napisał(a):

To nie Moskal przegrywa czy remisuje nam mecze.
To nieskuteczni piłkarze.
|
Czyli wygrana nie jest zasługą trenera?
FraMat napisał(a):
|
Niech nikt mi nie mówi, że Jaga grała na zwolnienie bufona!
|
Śmiesznie będzie jak go po tym meczu zwolnią
