|
Mam dziką satysfakcję.
Co prawda 4:1 to nie to samo, co 3:0 ale to o to chodziło.
To nie Moskal przegrywa czy remisuje nam mecze.
To nieskuteczni piłkarze.
Kiedy pojawi się 10% więcej skuteczności, taktyka Moskala przynosi sukcesy. Nawet mimo nienadzwyczajnego składu.
Też do 55 minuty chciałem wywalić Jankowskiego z boiska. Dobrze, że został.
aha...
mina bufonowatego dyletanta, który kiedyś przez pomyłkę trenował Wisłę, bezcenna.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|