Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.10.2015, 21:39
Mam dziką satysfakcję.
Co prawda 4:1 to nie to samo, co 3:0 ale to o to chodziło.

To nie Moskal przegrywa czy remisuje nam mecze.
To nieskuteczni piłkarze.

Kiedy pojawi się 10% więcej skuteczności, taktyka Moskala przynosi sukcesy. Nawet mimo nienadzwyczajnego składu.
Też do 55 minuty chciałem wywalić Jankowskiego z boiska. Dobrze, że został.


aha...
mina bufonowatego dyletanta, który kiedyś przez pomyłkę trenował Wisłę, bezcenna.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując