Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.10.2015, 21:23
Najpierw cisnąłem dziś po Jankowskim.
Potem się śmiałem, że nie strzeliliśmy 100 lat gola z rożnego.
Potem wkvrwiałem się na Donalda, że nie podał.

Brawo za zlanie kompleksiarzy

A ja mogę co najwyżej przeprosić za dzisiejsze komentarze
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując