tofik napisał(a):

|
Tak sobie mysle Jankes niezle skacze i technicznie w miare ok ...kiedys z Cantoro -napastnika -zrobilismy pomocnika. moze powtorzyc ten manewr?
|
Gdybyśmy dali sobie spokój z krakowską piłką to zalety Jankesa byłby lepiej wykorzystywane, podobnie jak w przypadku Stępińskiego, który własnie walnął 7 bramkę dla Ruchu.