Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1980
Stary 23.10.2015, 18:49
[QUOTE=cudlaty;1418007]
szprotson napisał(a):Wyświetl post

Kolejny gol, tym razem Śląskowi i nie była to bramka w stylu "dorzuć ja wsadzę głowę"....
Jeszcze trzy mu zostały i Stępińskiego nazwiemy napastnikiem...
pozdrawiam
Spokojnie, bo jeszcze zatrzyma się na dziewięciu, do tego dorzuci z 6 asyst i Szprotson z dumą będzie mógł stwierdzić, że miał rację.

P.S. Chłopak ma 20 lat...