[QUOTE=cudlaty;1418007]
szprotson napisał(a):

Kolejny gol, tym razem Śląskowi i nie była to bramka w stylu "dorzuć ja wsadzę głowę"....
Jeszcze trzy mu zostały i Stępińskiego nazwiemy napastnikiem...
pozdrawiam
|
Spokojnie, bo jeszcze zatrzyma się na dziewięciu, do tego dorzuci z 6 asyst i Szprotson z dumą będzie mógł stwierdzić, że miał rację.
P.S. Chłopak ma 20 lat...