Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10781
Stary 23.10.2015, 18:37
Nie znam szczegółów dlaczego Wisła nie potrafiła ściągnąć Stępińskiego do siebie a takiemu Ruchowi to się udało...
Myślę jednak że ta argumenty muszą być naprawdę moce bo inaczej to jest kompromitacja mieć takiego zawodnika i po pierwsze nie określić prawidłowo jego potencjału a po drugie nie potrafić ściągnąć z Niemiec..
Pamiętam jak pisano że czekamy na odpowiedz z Nurnbergii a w tym czasie chłopak znalazł się bez zadnej ,,odpowiedzi'' w Chorzowie.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując