Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.10.2015, 17:59
Krav napisał(a):Wyświetl post
Ostatni raz wygralismy tam w PP w 2014 r. (2-4), a w lidze.....w 2008 (kolejny sezon po tym jak ukuł RadoMatu.

Przepraszam, że jestem taki grammarnazi, ale co wy macie z tym "ukuciem"?
To chodzi o jakieś skuwanie betonu młotem?

Jeśli już to "ukłuł". Matusiak ukłuł.
http://futbolowafarsa.com/artykuly/6...c-brozek-wisla
Cytat:
Tym razem Paweł Brożek „ukłuł” tylko dwa razy.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 23.10.2015 o godz. 18:02.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując