Krav napisał(a):

|
Ostatni raz wygralismy tam w PP w 2014 r. (2-4), a w lidze.....w 2008 (kolejny sezon po tym jak ukuł RadoMatu.
|
Przepraszam, że jestem taki grammarnazi, ale co wy macie z tym "ukuciem"?
To chodzi o jakieś skuwanie betonu młotem?
Jeśli już to "ukłuł". Matusiak ukłuł.
http://futbolowafarsa.com/artykuly/6...c-brozek-wisla
Cytat:
|
Tym razem Paweł Brożek „ukłuł” tylko dwa razy.
|
