Krav napisał(a):

|
Ostatni raz wygralismy tam w PP w 2014 r. (2-4), a w lidze.....w 2008 (kolejny sezon po tym jak ukuł RadoMatu.
|
Rzeczywiście 2008 ale z golem Matusiaka.
Kolejka 25 - 12-13 kwietnia
Jagiellonia Białystok 1-2 Wisła Kraków 12 kwietnia, 20:00 (12 000)Łukasz Tumicz 76 - Radosław Matusiak 16, Marek Zieńczuk 65
@tofik
W Wiśle 1998-2011 byłby od wycierania kurzu z ławki i pompowania/podawania piłek, a dziś fajnie, że jest tylko nie wiadomo gdzie mu kazać biegać żeby cokolwiek z tego było.
To zresztą uwaga skierowana do dużo większej liczby obecnych Wiślaków.