|
w kazdym meczu niezaleznie od przeciwnika i tabeli wierzymy w zwyciestwo.
patrząc na skład, mózg trzeba wyłaczyć i liczyć tylko na serce.
Ja bym na środku dał jankowskiego bo z przodu on zbyt wiele psuje.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|