Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 23.10.2015, 09:58
Remis już mamy (przed meczem). Oby z sukcesem zakończyła się walka o jego utrzymanie. Bo na więcej raczej nie ma co liczyć przy tym co grają obecnie w lidze.
Odpowiedz cytując