Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
28571
23.10.2015, 08:28
Mistal
napisał(a):
Koledzy po szalu (nie wiem czy dobry wątek) ale jak wasze Panny (bo Was o to podejrzewam) kupują ciuszki w Pan tu nie stał to przyedukować je i zablokować dla bezpieczeństwa tą stronę jako spam w przeglądarce.
https://mlynowy.wordpress.com/2015/1...iscie-pojecia/
u mnie nie ma na to szans. tylko sprawdzone marki chodza (Surge, Red is Bad)
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Don Donson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Don Donson
Znajdź inne posty napisane przez Don Donson