Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 22.10.2015, 23:41
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie, to będzie wyglądało to tak:

PiS 35-40
PO 20-25
Kukiz 8-10
Lewica 8-10
PSL 6-8
Nowoczesna 5-6
---
Korwin 3-5

Jestem przekonany, że do Sejmu wejdzie co najmniej 6 partii. Jedyne wątpliwości mam przy Korwinie.
Ponieważ mam bardzo kiepskie doświadczenia z zakładami w których w jakikolwiek sposób uczestniczył sołtys, dlatego pozwolę sobie nie brać udziału w zaproponowanej przez niego zabawie. Natomiast myślę że mógłbym, z pewnymi zastrzeżeniami, podpisać się pod powyższym mailem. Uwagi są takie:
1. Korwin nie ma szans na wejście do Sejm. Jego wynik będzie oscylował wokół 3-4%
2. Pis może przeskoczyć 40% jeśli frekwencja będzie na poziomie 45-40%
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 22.10.2015 o godz. 23:45.
Odpowiedz cytując