Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2015, 23:41
Ja sie moge zalozyc o trzy butelki malta nawet, ze Korwin bedzie mial powyzej 5 procent. Odbior osobisty. Zgoda?

Z Miroslawem tez o 0,7 finlandii, ze PIS nie bedzie mial 40 procent. Odbior osobisty. Zgoda?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 22.10.2015 o godz. 23:42.
Odpowiedz cytując