Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 22.10.2015, 21:01
Polecam,Bareja by tego raczej nie wymyślił

http://wpolityce.pl/polityka/269366-...o-rece-opadaja

ABG wiesz że nudzisz? Głosując na Pis jestem z nim związany,perełka.

Tak , większa ściągalność podatków więcej kasy w budżecie.Możliwa jest nawet kwota w okolicach 100 mld rocznie.Nawet mniejsza da pozytywny efekt,bo 8 lat słyszymy że nie ma pieniędzy.

Przekonałeś mnie, zyskam ten 1% na vacie? a Ty? Chodziło mi o to że nie jestem vatowcem, nie zrozumiałeś.
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 22.10.2015 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując