Polecam,Bareja by tego raczej nie wymyślił
http://wpolityce.pl/polityka/269366-...o-rece-opadaja
ABG wiesz że nudzisz? Głosując na Pis jestem z nim związany,perełka.
Tak , większa ściągalność podatków więcej kasy w budżecie.Możliwa jest nawet kwota w okolicach 100 mld rocznie.Nawet mniejsza da pozytywny efekt,bo 8 lat słyszymy że nie ma pieniędzy.
Przekonałeś mnie, zyskam ten 1% na vacie? a Ty? Chodziło mi o to że nie jestem vatowcem, nie zrozumiałeś.