St Yabol napisał(a):

Pamiętasz jak ostatnio nie wyobrażałeś sobie innego wyniku niż zwycięstwo z Piastem?
|
No i w przekroju całego meczu z Piastem to my zasłużyliśmy na 3 punkty. Podejrzewam, że w Białymstoku to my też będziemy bardziej zasługiwali.
Pytanie tylko czy wpadnie?
Z Brożkiem "chybił-trafił", z Jankesem "strzelam z zamkniętymi oczami", Donaldem "je..nę z całej siły a potem zobaczę gdzie stoi bramka", czy Boguskim "strzelić czy uważać żeby się nie przewrócić".
