Aha, czyli glosujac na dana partie i udzielajac jej mandatu w sejmie i senacie nie mam z nia nic wspolnego? To moze zaglosuje na po albo na zlew? Albo korwina, jak myslisz?
Swoja drog ciekawe - Miro glosujac na pis nie ma z nimi nic wspolnego, ale glosujacy na korwina to kuc, putino-rusofil, glosujacy na zsl albo na zlew komuch, a na po zdrajca na rodu to PO-papraniec. Inne standardy jak widze.
Aaa, przypominam sobie wlasnie posty z kampanii prezydenxkiej. Jak to bylo? Nie idac na wybory w 2 turze popierasz komora? Jakos tak?
"Nie place vatu" - w ziemiance zyjesz, bez pradu? Tez Miro placisz vat. Straszne?
Tak, wieksza sciagalnosc podatkow- wiekszy budzet. Szybciej 0,5 mld pln dla ciapatych splacimy.
"Nie odczuwam zadnych korzysci z glosu na dana partie"
Tak Mirku, to jest straszne.
I czy to nie nazywa sie "samozaoranie"?
Program Pisu odnosnie podatkow zmasakrowany. Jutro gospodarka w takim razie.