Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 22.10.2015, 20:12
Aha, czyli glosujac na dana partie i udzielajac jej mandatu w sejmie i senacie nie mam z nia nic wspolnego? To moze zaglosuje na po albo na zlew? Albo korwina, jak myslisz?

Swoja drog ciekawe - Miro glosujac na pis nie ma z nimi nic wspolnego, ale glosujacy na korwina to kuc, putino-rusofil, glosujacy na zsl albo na zlew komuch, a na po zdrajca na rodu to PO-papraniec. Inne standardy jak widze.

Aaa, przypominam sobie wlasnie posty z kampanii prezydenxkiej. Jak to bylo? Nie idac na wybory w 2 turze popierasz komora? Jakos tak?

"Nie place vatu" - w ziemiance zyjesz, bez pradu? Tez Miro placisz vat. Straszne?

Tak, wieksza sciagalnosc podatkow- wiekszy budzet. Szybciej 0,5 mld pln dla ciapatych splacimy.

"Nie odczuwam zadnych korzysci z glosu na dana partie"

Tak Mirku, to jest straszne.

I czy to nie nazywa sie "samozaoranie"?

Program Pisu odnosnie podatkow zmasakrowany. Jutro gospodarka w takim razie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując