Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 22.10.2015, 19:56
Nic nie czuję oprócz satysfakcji z pogonienia urbanoplatfusiarni. Jeżeli do tego dojdzie out komuchów i zsl będzie pełna satysfakcja.Tyle i aż tyle.

Ostatnie zdanie miodzio,państwowiec k...a mać.

P.s nie płacę vat, nie obejmuje, czyli nic nie zyskam, straszne?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 22.10.2015 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując